10 najlepszych domowych sposobów na uzyskanie promiennej cery

Jeśli szukasz najlepszych domowych sposobów na uzyskanie promiennej skóry, to ten artykuł jest dla Ciebie. Dziś omówimy 10 najlepszych domowych sposobów na uzyskanie promiennej cery.

Istnieje wiele składników, które pomogą Ci uzyskać zdrową i promienną skórę. W tym artykule podzielę się niektórymi z najlepszych domowych okładów na twarz, które pomogą Ci uzyskać świecącą skórę.

Domowe sposoby są bardzo skuteczne, ponieważ zawierają naturalne składniki, które dodadzą Twojej skórze blasku. Nie potrzebujesz żadnych drogich produktów, aby uzyskać świecącą skórę.

Oto 10 najlepszych domowych sposobów na rozświetloną skórę.

1. Banan i mleko

Jest to jeden z najprostszych i najbardziej skutecznych domowych sposobów na uzyskanie promiennej cery. Wszystko, czego potrzebujesz, to banan i mleko, dobrze je wymieszaj i nałóż na twarz. Pozostaw na 15 do 20 minut, a następnie spłucz.

2. Żółtko jajka

Aby wykonać ten okład na twarz, należy utrzeć dwa żółtka jaj. Wymieszaj żółtko z miodem i sokiem z cytryny, a następnie nałóż na twarz. Pozostaw na 30 minut, a następnie spłucz.

3. Białko jajka

Wymieszaj trzy białka z jedną łyżką stołową miodu i sokiem z cytryny. Nałóż na twarz i pozostaw na pół godziny, a następnie spłucz.

4. Mleko

Wymieszaj jedną filiżankę ciepłego mleka z jedną łyżką stołową miodu i jedną łyżeczką cynamonu w proszku. Nałóż na twarz i pozostaw do wyschnięcia. Spłucz po 10-15 minutach.

5. Sok z cytryny

Nałóż na twarz sok z cytryny i mleko w równych ilościach i pozostaw na jakiś czas. Po tym czasie spłucz.

6. Miód

Możesz stosować miód na twarz, aby uzyskać świecącą skórę. Wymieszaj jedną łyżkę stołową miodu z jedną łyżką stołową soku z cytryny i nałóż na twarz.

7. Ogórek

Obierz ogórek i zmieszaj go z wodą różaną, aby uzyskać gęstą pastę. Następnie nałóż tę mieszankę na twarz i pozostaw na 10 do 15 minut. Następnie zmyj ją letnią wodą.

8. Olej z kiełków pszenicy

Jest to jeden z najlepszych olejów dla skóry. Należy moczyć olej z kiełków pszenicy w letniej wodzie przez 5 do 6 godzin. Następnie odcedź go i nałóż na twarz.

9. Maseczka z białek jaj

Zmieszaj białko jednego jajka z jedną łyżeczką olejku migdałowego i sokiem z cytryny. Nałóż ją na twarz i pozostaw na 15 do 20 minut, a następnie spłucz.

10. Maseczka mleczna

Wymieszaj dwie łyżki stołowe mleka z jedną łyżką stołową miodu i jedną łyżeczką soku z cytryny. Nałóż ją na twarz i pozostaw na 15 do 20 minut.

Wnioski:

To były najlepsze domowe sposoby na uzyskanie świecącej skóry. Wypróbuj te domowe sposoby na uzyskanie świecącej skóry, a na pewno zobaczysz rezultaty.

You may also like...

Comments are closed.