Jakie ozdoby sprawdzą się w sypialni?

Czy warto umieszczać ozdoby metalowe w sypialni? Zdecydowanie tak! Są to bardzo oryginalne, nietuzinkowe dodatki, które wnoszą do wnętrza szyk i ponadczasową elegancję. Jakie ozdoby z metalu pasują do sypialni nowoczesnych lub urządzonych w stylu klasycznym? Możliwości jest bardzo wiele! Oto one.

Ozdoby metalowe do sypialni: co postawić na komodzie?

Komoda to mebel, który często znajduje zastosowanie w sypialni. W szufladach przechowujesz bieliznę, dokumenty lub inne, osobiste rzeczy, a na jej blacie możesz umieścić stylowe dekoracje. Na komodzie świetnie prezentują się różnego rodzaju ramki ze zdjęciami mniejsze i większe, metaloplastyczne lampiony i latarenki, oldschoolowe lampy naftowe oraz lampki nocne na metalowej, ozdobnej nóżce (nóżka może mieć formę dekoracyjnej kuli albo ptaka, stojącego na jednej nóżce).

Co jeszcze możesz umieścić na komodzie, by zadać sypialni nieco szyku? Jeśli lubisz kwiaty doniczkowe, postaw na metalowe osłonki na doniczki i umieść w nich swoje ulubione rośliny. Osłonki metalowe szare z jutową linką pasują zarówno do nowoczesnych komód lakierowanych, jak i mebli, wykonanych z litego drewna. Monotonię wnętrza przełamie też wazon metalowy z kolorowymi kwiatami albo trawami naturalnymi lub sztucznymi.

Ozdoby metalowe do sypialni znajdziesz w Sklepie Dastal

Gdzie kupić wysokiej jakości ozdoby metalowe? Odwiedź stronę internetowego sklepu Dąstal i obejrzyj nietuzinkowe dekoracje metalowe do sypialni. W ofercie są między innymi: metaloplastyczne wazony, lampki, latarnie i wiele innych, niecodziennych ozdób, projektowanych z pasją.

Jeśli Twoja sypialnia jest jednocześnie salonem, wybierz do niej eleganckie dekoracje stojące lub ścienne: metalowe zegary, lusterka, stojaki na płyty CD lub wieszaki. Zwróć też uwagę na metalowe kwietniki i parasolniki, dzięki którym uporządkujesz przestrzeń. A jak ozdobić ścianę nad łóżkiem? Zamiast zwykłych obrazów i plakatów sięgnij po dekorację ścienną ażurową Dąstal, wykonaną z metalu w kolorze białym i brązowym.

You may also like...

Comments are closed.