Strop gęstożebrowy porotherm. Jak dobrać odpowiedni strop do budynku?

W budownictwie mieszkaniowym często stosowany jest strop gęstożebrowy porotherm. Wybór ten wynika przede wszystkim z faktu, że taki strop jest bardzo wytrzymały, ma doskonałe parametry techniczne, jak i nie stanowi zbyt obciążającej inwestycji.

stropy porotherm

Dostępne w różnych rodzajach stropy porotherm dają szereg możliwości architektom na etapie projektowania domów, jak i wykonawcom podczas budowy. Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki produkcyjnej, wszystkie komponenty tych stropów są mocne i wytrzymałe, a ich jakość bez zarzutów. Dodatkowo, stropy porotherm można wykorzystywać na wiele różnych sposobów, uzyskując najlepsze efekty.

strop gęstożebrowy porotherm

Jednocześnie warto zaznaczyć, że strop gęstożebrowy porotherm należy do jednych z najbardziej rozsądnych wyborów. Jest on bardzo wytrzymały i posiada doskonałe parametry techniczne. Podczas budowy nie zdarzają się żadne niedociągnięcia, dzięki czemu można postawić piękny i wytrzymały dom w konstrukcji murowanej. Sam strop zaś, doskonale poradzi sobie z przenoszeniem ciężaru na belki i ściany, a mieszkanie w domu będzie bezpieczne i wygodne.

 

You may also like...

Comments are closed.